• کدخبر 146399
  • 398/10/13
  

واکنش شخصیت‌ها، مقامات و گروه‌های سیاسی کرمانشاه به شهادت سردار سلیمانی

جمعی از شخصیت‌های سیاسی، نظامی، مقامات و گروه‌های سیاسی استان کرمانشاه در پیام‌های جداگانه‌ای شهادت سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دست تروریست‌های ارتش آمریکا در بغداد را تسلیت گفتند. در پی حمله هوایی نیروهای متجاوز و تروریست آمریکایی در نزیکی فرودگاه بغداد و شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به همراه چند تن دیگر از فرماندهان جهبه مقاومت، شخصیت‌های سیاسی و نظامی در پیام‌ها و بیانیه‌هایی به این حمله تروریستی واکنش نشان دادند.

واکنش شخصیت‌ها، مقامات و گروه‌های سیاسی کرمانشاه به شهادت سردار سلیمانی

جمعی از شخصیت‌های سیاسی، نظامی، مقامات و گروه‌های سیاسی استان کرمانشاه در پیام‌های جداگانه‌ای شهادت سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دست تروریست‌های ارتش آمریکا در بغداد را تسلیت گفتند. در پی حمله هوایی نیروهای متجاوز و تروریست آمریکایی در نزیکی فرودگاه بغداد و شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به همراه چند تن دیگر از فرماندهان جهبه مقاومت، شخصیت‌های سیاسی و نظامی در پیام‌ها و بیانیه‌هایی به این حمله تروریستی واکنش نشان دادند.

بیانیه جمعیت آبادگران‌جوان استان کرمانشاه در خصوص شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی:

ملت شریف و بزرگ ایران

ضایعه شهادت سردار بزرگ میدان های نبرد ایران حاج قاسم سلیمانی امتحانی برای ملت بزرگ ایران خواهد بود. جمعیت آبادگران جوان استان کرمانشاه اقدام تروریستی آمریکا را محکوم می نماید و برای آنان سرنوشتی سیاه و تاریک را متصور است. این اقدام تروریستی، آغاز آمریکا زدایی در منطقه خواهد بود و انسجام نیروهای خط مقاومت را بیشتر خواهد کرد. جمعیت آبادگران جوان استان کرمانشاه این شهادت را به امام زمان (عج) ، رهبر معظم انقلاب ،خانواده بزرگ و با ایمان ایشان و ملت شریف ایران تبریک و تسلیت عرض می نماید و از خداوند منان برای خانواده ایشان صبری عظیم را طلب می نماید.

 

پیام دکتر عبدالرضا مصری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پی شهادت سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی:

 وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ 

سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی به تاسی از امامش حسین بن علی (ع) در راه دفاع از حق به لقاء الله پیوست.  سال ها مجاهدت در پاسداری خالصانه از انقلاب و اسلام و ایثار بی دریغ جان،  وی را نقطه عطف هماوردی و همراهی امت اسلام تحت هدایت رهبر عظیم الشان انقلاب در مبارزه با ظلم و استکبار قرار داد.  وجود پر صلابت قاسم سلیمانی که ‌حامی ولایی مستضعفان بود، چون خاری به چشم مستکبران نشست و‌ دسیسه مزدوران آمریکایی اين غم بزرگ را براي جهان اسلام رقم زد.  عزم پاينده رزم در دفاع از حرمين شرفين و مردم ستمديده لبنان، عراق و سوريه نام او را در تاريخ اين مرز و بوم جاودانه کرده است.  اینجانب از عمق جان و با سويداي وجود شهادت این فرزند دلیر میهن را به محضر حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، مردم شريف استان كرمان و خانواده معزز ایشان تبریک و تسلیت عرض می نمایم.  قلب ملت ايران در اندوه اين غم بزرگ به درد آمده و یقینا مجدانه و همراه با هم راه او را ادامه خواهيم داد.

 

بیانیه شورای اصلاح طلبان کرمانشاه در خصوص شهادت حاج قاسم سلیمانی 
شورای اصلاح طلبان کرمانشاه اعلام کرد: بار دیگر مدعیان مبارزه با تروریسم، به اقدامی تروریستی دست یازیدند که با هیچ اصل انسانی و قاعده بین المللی سازگار نیست. سردار حاج قاسم سلیمانی در ساعات اولیه ۱۳ دیماه ۹۸ در یک اقدام کاملاٌ تروریستی، به دست آمریکایی ها به شهادت رسید
در این بیانیه آمده است: آمریکا بار دیگر نشان داد، به هیچ اصلی پایبند نیست و تمامی ادعاها و شعارها برایش فقط زمانی کاربرد دارد که منافع او را تامین کند

 

بیانیه بسیج اساتید و نخبگان استان کرمانشاه در پی شهادت سردار سلیمانی 

بسیج اساتید و نخبگان کرمانشاه نیز در بیانیه ای اعلام کرد: شهادت سردار رشید اسلام ناجی منطقه از شر اشرار و یار  دیرین او ابو مهدی المهندس و همراهان به دست شقی ترین جنایتکاران عالم، رژیم تروریست پرور آمریکا به محضر ولی عصر عجل الله فرجه الشریف و نایب بر حقش امام خامنه ای مدظله العالی و آحاد مظلومان عالم، همرزمانش در محور مقاومت،  ملت شهید پرور ایران و شما یاران و دوستداران شهید قاسم سلیمانی عزیز تبریک و تسلیت عرض می کنیم.

پیام تسلیت شخصیت های سیاسی و اجتماعی استان کرمانشاه

همچنین شخصیت های سیاسی و اجتماعی از جمله : دکتر الهام حیدر زاده ، دکتر محمد رشیدی ، دکتر اسکندر محمدی ، دکتر موسی اعظمی ، دکتر صمد فدایی ، دکتر نادر نادری ، دکتر نورالدین یوسفی ، فتح الله حسینی ، بهرام تیموری ، سید ناصر سیدآقایی با ارسال پیام های جداگانه شهادت این سردار سرافراز راتبریک و تسلیت گفتند .

آخرین مطالب سایت